Seizoen 2013-2014: ‘De ijsprinses’

Op 10 en 11 mei wordt het mooie en spannende sprookje ‘De ijsprinses’ opgevoerd. In dit sprookje komt Daniëlla (Isa Duyn) met de ballon van Baron Busnak (Bart Schipper) terecht in Fantasialand. In Fantasialand is alles door de gemene tovenares Muriël (Sanne Agterberg) in ijs veranderd. Het kasteel, de bomen, de bloemen, maar ook het hart van prinses Anastasia (Marieke Smit) is in ijs veranderd. De gemene Muriël heeft iedereen in haar macht, maar slimme Daan bedenkt een plan. Samen met de trouwe bediendes van de prinses probeert ze de tovenares en haar gemene, betoverde vogel (Cristel Schermer) terug te pakken. En ook al vindt de lakei Willem (Jorrin de Vries) het allemaal maar doodeng, de kok Theophilius (Vincent Breed) en koksmaatje Ricky (Luuk Nuijens) gaan door het vuur voor Daan en de prinses. Hofdame Angelique (Josina Bakker) schiet ook te hulp en zelfs de petemoei van niemandsland (Niene Jonker) krijgt een rol. Uiteindelijk lukt het prins Robbin van Ditmar (Loet Appelman) om het hart van de prinses weer te verwarmen!