Seizoen 2014-2015: ‘Lang en Gelukkig’

Lang & Gelukkig is een sprookjesmix waarin niets is wat het lijkt. Assepoester (Cristel Schermer) wordt gepest door haar boze stiefmoeder (Marjan Koomen) en haar stiefzussen Paris en Hilton (Elske Ringersma en Simone ter Weijden). Roodkapje (Marieke Smit) krijgt gevoelens voor de boze wolf met imagoproblemen (Mark de Lange). Klein duimpje (Elske Ringersma) maakt een carrièremove en prins Roderick van Oranje Nassaukade (Gerard Strooper) wordt door zijn moeder, de koningin (Anneke Beers), tegen zijn zin uitgehuwelijkt. Alle ontwikkelingen komen tot een climax op het Grote Bal….

En het publiek hoeft alles behalve stil te zijn om deze voorstelling in zijn totaliteit te beleven. Men kan meezingen, waarschuwen voor gevaar en Knoop (Jochem Frankfort) wakker schudden. Al met al een zeer diverse en komische voorstelling waarbij, zowel voor kinderen als voor volwassenen, voldoende boodschappen en dubbele lagen zichtbaar worden.